Združenie miest a obcí Vranovského regiónu
Združenie miest a obcí
Vranovského regiónu

Kampaň na podporu očkovania

il

Zvýšme zaočkovanosť obyvateľov okresu Vranov nad Topľou. Viac info tu.

Aktuálna zaočkovanosť v okrese Vranov nad Topľou je 36 % . Skúsme spoločne zvýšiť zaočkovanosť v našom okrese. Obce a mestá môžu očkovanie podporiť kampaňou na svojich WEB stránkach, sociálnych sieťach ale aj prostredníctvom obecného rozhlasu.

Dovoľujeme si vás informovať, že Ministerstvo zdravotníctva SR pripravilo nové vizuály kampane na podporu očkovania proti ochoreniu Covid-19.

 

Kreatívny koncept novej fázy kampane reflektuje na nálady v spoločnosti, ktorá je silno polarizovaná. Cieľom nových spotov a grafík je poukázať na skutočnosť, že spoločnosť má len jedného skutočného nepriateľa a tým je koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19. Jediným účinným riešením, ako nad spoločným nepriateľom zvíťaziť, je očkovanie.

 

„Ako keby sa za posledný rok nakazila covidom celá naša spoločnosť. Klesá dôvera v inštitúcie a solidarita z prvej vlny je už dávno zabudnutá. Teraz na prahu tretej vlny už nemá vyznám stavať komunikáciu na racionálnych benefitoch očkovania – všetko už bolo dávno povedané v médiách a na sociálnych sieťach. Preto sme sa v MUW rozhodli zvizualizovať antihrdinu v podobe covidu a pripomenúť, že ak nás tu nemá všetkých časom poraziť, musíme sa spojiť a poraziť my jeho. A vakcína je zatiaľ jediným rozumným riešením. To však neznamená, že by sme rezignovali na racionálne benefity očkovania, v ďalších kampaňových kanáloch venujeme priestor aj im,“ vysvetľuje COO agentúry MUW Saatchi & Saatchi Kamil Charvát.

 

V prílohe vám posielame nový vizuál kampane a nové video nájdete na https://www.youtube.com/watch?v=mblWgCmIpK8

K dispozícii sú aj nové rozhlasové spoty https://drive.google.com/drive/folders/1xXBN6ToICZYk6A-e9tTfuxigDCT6Wg5-?usp=sharing

 

Kolegovia z Úradu verejného zdravotníctva SR aktualizovali MANUÁL PRE GASTRO SEKTOR a MANUÁL PRE OBCHODY A SLUŽBY.

 

V aktualizovaných verziách sú k dispozícii odpovede na otázky, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v praxi, napr. o kontrole tzv. Green pasov pri vstupe do prevádzok a podobne.

 

K dispozícii sú na stránke ÚVZ SR:

GASTRO: https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/UVZSR_Manual_pre_gastro_sektor_podla_COVID_Automatu_12102021.pdf

 

OBCHOD A SLUŽBY:

https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/UVZSR_Manual_pre_prevadzky_a_sluzby_podla_COVID_Automatu_12102021.pdf

 

Všetky potrebné informácie, vrátane opatrení na základe Covid automatu sú pre občanov k dispozícii na stránke www.korona.gov.sk.

Dátum vloženia: 19. 10. 2021 7:59
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 10. 2021 8:03
Autor: správca admin

Informácie od nás

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

Předpověď počasia

dnes, sobota 3. 6. 2023
jasná obloha 19 °C 8 °C
nedeľa 4. 6. polojasno 22/7 °C
pondelok 5. 6. zamračené 24/10 °C
utorok 6. 6. slabý dážď 24/11 °C

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie